Minőségügyi Mérnök

Minőségügyi Mérnök állás Kaposvár, Dél-Dunántúli Régió Magyarország

A KAPOS ATLAS Gépgyár Kft.

Dinamikus, eredményre koncentráló csapatunkba keresünk

munkatársat.

Feladatok:

  • A termékek kiváló minőségét garantáló gyártási folyamatok és gyártási segédeszközök kialakítása és fejlesztése
  • A termékek minőségével kapcsolatos aktuális feladatok irányítása
  • Vevői reklamációk kezelése, elemzési munka irányítása, helyesbítő intézkedések végrehajtása (8D rendszer alkalmazása)
  • Ellenőrzési utasítások készítése
  • Az új termék bevezetési projektekben a minőséggel kapcsolatos feladatok elvégzése (prototípusgyártás, első minta, stb.)

Elvárásaink:

  • Műszaki vagy Minőségügyi mérnök szakirányú felsőfokú végzettség
  • A gyakorlati minőségirányításban szerzett minimum 3 éves tapasztalat
  • A 8D rendszer és hibaelemző módszerek kiváló ismerete és használata
  • Csoportos munkában vagy csoportvezetésben szerzett tapasztalat
  • Angol vagy német nyelvtudás
  • Kiváló elemző készség, figyelem a részletekre
  • Kreativitás
  • Kiváló kommunikációs készség
  • SAP ismeret előny

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatásokat
  • Izgalmas, felelősségteljes, rendszeralkotó munkát
  • A feladatokhoz igazodó döntési jogkört

Önéletrajzát várjuk a karrier@kaposatlas.hu e-mail címre. Jelentkezését bizalmasan kezeljük!