Hegesztőmérnök

Hegesztőmérnök állás Kaposvár, Dél-Dunántúli Régió Magyarország

A Kapos Atlas Gépgyár Kft., amely hegesztett acélszerkezetek gyártásával foglalkozik, ami kiterjed a mezőgazdasági és építőipari rakodógépek szerkezeti egységeire, továbbá e gyártmányok hidraulikus szerelésére és a hozzá kapcsolható munkaeszközök gyártására.

Azonnali belépéssel

Hegesztőmérnököt

keres Kaposvárra.

Feladatai:

  • a termékek nyomon követése és naprakész ismerete, hiányosságok esetén a problémák hatékony kezelése;
  • folyamatos kapcsolattartás a gyártási területtel;
  • hegesztési munkák szakmai felügyelete;
  • a hegesztési és kapcsolódó technológiák kidolgozásának szakmai irányítása, fejlesztése és ellenőrzése;
  • a hegesztési munkák szakszerűségének ellenőrzése;

Elvárásaink:

  • gépészmérnöki végzettség / hegesztő szakmérnöki oklevél / EWE/IWE hegesztőmérnöki diploma;
  • angol és/vagy német nyelvtudás;
  • hegesztési szakmai szabványok ismerete;
  • Hegesztésben szerzett elméleti tudás és gyakorlati tapasztalat;
  • legalább 2 év szakmai tapasztalat
  • MS Office ismeret;
  • Kiváló kommunikációs és vezetői kompetenciák;
  • Racionális gondolkodás, céltudatosság, kitartás.

Előnyt jelent:

  • Hegesztőmérnöki diploma

Amit ajánlunk:

  • robothegesztési technológia elsajátítása, ill. további fejlesztése
  • dinamikusan fejlődő, fiatalos csapatban való részvétel
  • folyamatos fejlődési lehetőség nemzetközi környezetben
  • versenyképes kompenzációs csomag

Önéletrajzokat bérigény megjelölésével a karrier@kaposatlas.hu email címre vagy a 7400 Kaposvár, Jutai út 37. postacímre kérjük küldeni. A jelentkezéseket bizalmasan kezeljük!