REFA MÉRNÖK

REFA MÉRNÖK állás Kaposvár, Dél-Dunántúli Régió Magyarország

Kapos Atlas Gépgyár Kft. gyártásának fejlesztésére és támogatására

REFA MÉRNÖK

munkatársat keres.

Feladatok

  • A meglévő művelettervek elemzése, fejlesztése, optimalizálása, együttműködés a technológusokkal, a lean szakértővel, termeléssel és a logisztikával.
  • Időfelvételek, műveleti idő elemzések készítése,
  • Folyamatoptimalizálás, normák felvétele, kalkulálása (REFA), gyártási ráfordítások kimutatása, elemzése
  • Gyártási teljesítmény célok meghatározása
  • Gépek és folyamatok folyamatos képességvizsgálata, gyártási kapacitások meghatározása, kihasználtság folyamatos követése, értékelése, javaslat a gépkihasználtság javítására
  • Javaslat a layoutok javítására, átalakítására és a munkahelyek ergonomikus kialakítására,
  • Folyamatos anyagáram kialakítása, javaslat a veszteségek megszüntetésére
  • Aktív részvétel az új termékek gyártás megvalósíthatóságának vizsgálatában a műveletterv, műveleti idők és ráfordítások alapján
  • Információszolgáltatás a gyártási hatékonyság fejlesztésével kapcsolatos akciókról
  • A szakterülethez tartozó dokumentumok naprakészségének biztosítása

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki, ideálisan gépészmérnöki végzettség
  • Gyártóiparban (gépipar, autóipar, elektronikai gyártás) szerzett szakmai tapasztalat
  • Időmérési, művelet elemzési módszerek ismerete (MTM, REFA)
  • Lean ismeretek
  • Angol nyelvtudás
  • Önálló munkavégzésre való képesség, együttműködési készség
  • Pontos és hatékony munkavégzés, elemzőkészség

Jelentkezni a karrier@kaposatlas.hu e-mail címen lehet.