MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK (AB-...

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK (AB-1433) állás Esztergom, Közép-Dunántúli Régió Magyarország
techPeople
A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.
Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:
MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK (AB-1433)

Feladatok:
  • Termelési folyamathoz szükséges dokumentumok kezelése (ellenőrzési tervek, válogatási utasítások, vizuális ábrák PCP készítése)
  • Vevői reklamációk kezelése
  • Minőségi problémák megoldása
  • Részvétel belső auditokon

Elvárások:
  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök, műszaki menedzser, minőségbiztosítási mérnök)
  • Legalább 1 éves minőségügyi szakmai tapasztalat
  • Kommunikációs szintű, aktív angol nyelvtudás
  • Excel és outlook alapos ismeretek
  • Autóipari szabványismeret
  • Minőségbiztosítási technikák gyakorlati ismerete, ISO TS 16949 ismeretek
  • Autóipari beszállítónál töltött tapasztalat

Munkavégzés helye: Esztergom

Megpályázom

techPeople