MŰANYAGIPARI MÉRNÖK (AB-1177)

MŰANYAGIPARI MÉRNÖK (AB-1177) állás Budapest, Közép-Magyarországi Régió Magyarország
techPeople
A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.
Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:
MŰANYAGIPARI MÉRNÖK (AB)

Feladatok:
  • Szerszámpróbák elvégzése, szerszám és technológia optimalizálása
  • Első mintázások szakmai felügyelete
  • Robotok, perifériák üzemeltetése
  • Új alapanyag próbák elvégzése új termék bevezetése esetén
  • Új gyártó berendezések üzembe helyezése

Elvárások:
  • Minimum 2 éves fröccsöntési területen, gyártó cégnél szerzett szakmai tapasztalat
  • Főiskolai vagy egyetemi diploma
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Fröccsöntési technológiai ismeretek

Előny:
  • Multinacionális gyártónál szerzett tapasztalat
  • Autóipari precíziós gyártásban szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • Mérnök végzettség

Munkavégzés helye: Esztergom (albérleti támogatással)

Megpályázom

techPeople