JUNIOR MŰSZAKI TÁMOGATÓ MÉRNÖK

Munkaadó követéseAz Ön adataihoz hozzáférhetnek a munkaadók.Követett munkaadóMentésTovábbítás e-mailbenMegosztásÁlláshirdetés jelentése
JUNIOR MŰSZAKI TÁMOGATÓ MÉRNÖK állás Budapest, Pest Megye, Közép-Magyarországi Régió Magyarország

MSTJUNIO-1222

Junior mérnök vagy? Szeretnél egy piacvezető vállalatnál dolgozni?

JUNIOR SZERVIZTÁMOGATÓ MÉRNÖKÖT KERESÜNK, BUDAPEST HATÁRÁBAN LÉVŐ PARTNERÜNK SZÁMÁRA

Egy olyan pozíciót tölthetsz be, ahol:
- Igazán felelősségteljes munkát végezhetsz, mivel 20 szervizes szakember munkáját kell támogatnod
- Itt biztosan nem fogsz unatkozni
- Ne aggódj, lesz szakmai támogatás, hisz csapatban dolgozol majd
- Szükséged lesz a szervezőkészségedre
- Egyedülálló műszaki tudásra tehetsz szert
- Az angolt napi szinten tudod használni

Nem egy leszel a sok közül, hanem A szervizesek KOORDINÁTORA!

Munkahelyed egyszerre van közel és távol: Kelenföldtől 15 perc alatt kiérsz az irodaépülethez (és így távol maradsz a nagyváros zajától)

Ügyfelünk egy európai multinacionális cégcsoport magyarországi leányvállalata. Az erőművi és hajózási piacon meghatározó szerepet töltenek be. A vállalat közel 200 helyszínen 70 országban működik szerte a világban. Különös figyelmet fordít a csúcstechnikai motorok szervizelésére, gyártására, valamint a vevői igények kielégítésére, ugyanakkor magyarországi kirendeltségük elsősorban szervizeléssel foglalkozik

Feladatok:

  • A külső helyszíneken dolgozó szervizmérnökök műszaki támogatása, koordinálása az irodából,
  • Kapcsolattartás a megrendelőkkel, akik nagy része külföldi,
  • Szállítmányozási feladatok koordinálása (alkatrészek, kenőolajak, veszélyes hulladékok, valamint a munkákhoz szükséges szerszámok / gépek)
  • Árajánlatok és rendelések elkészítése a SAP – ban (alkatrészekre és szervizmunkákra),
  • Tender ajánlatok készítése nagyobb projektek esetén,

Elvárások:

  • Főiskolai vagy Egyetemi műszaki végzettség (előny a gépészmérnöki végzettség),
  • 1 – 2 év tapasztalat műszaki támogatásban / ügyfélkapcsolattartásban,
  • Angol középszintű nyelvtudás szóban és írásban napi kapcsolattartáshoz,
  • MS Office ismertek.

Előnyök:

  • Gázmotorok vagy gázturbinák területén szerzett tapasztalat,
  • Bármely motorvezérlő rendszer ismerete.

Juttatások, ajánlat:

  • Összetett cafetéria rendszer
  • Munkába járási költségtérítés ( saját gépjármű esetén 30 Ft/km, tömegközlekedés esetén a bérlet 86%-a)
  • Céges képzéseken vehetsz részt, csak hogy még jobb lehess!
  • Igény esetén még az angol nyelvtanulásod is támogatják

Munkavégzés helye:

  • Pest megye
  • Budapest

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, angol és magyar nyelvű önéletrajzzal pályázzon!

Munkatapasztalat:

  • 0-1 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban

Pozíció területei:

  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Műszaki támogatás
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Gépészmérnök
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Villamosmérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Villamosmérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Gépészmérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Energetikus mérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Műszaki menedzser
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Gyártástámogatás
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Nehézipari mérnök

GYORS, EGYSZERŰ JELENTKEZÉS

BECK & PARTNERS International HR Consulting
H - 1119 Budapest, Petzvál József u. 44.
Tel.: +36-1/371-0972 | Fax: +36-1/371-0973
www.bap.hu