Mechanikus karbantartó

Mechanikus karbantartó állás Győr, Nyugat-Dunántúli Régió Magyarország

ÖNTSD FORMÁBA A JÖVŐD!

A Nemak-konszern vezető szerepet tölt be az autóipari szektorban a komplex alumínium alkatrészek gyártása területén. A cégcsoport világszerte 16 országban több mint 21 ezer munkavállalót alkalmaz, éves bevétele meghaladja a 4,3 milliárd dollárt.
Közel 1300 munkavállalót foglalkoztató győri telephelyünk bővítéséhez keressük leendő kollégánkat az alábbi munkakörbe:

Feladatok, amiben számítunk Önre:

  • Legalább három technológiai terület működésének és a technológiai berendezések mechanikai javításának ismerete
  • Előírt dokumentáció pontos, határidőre való elkészítése
  • Éves leállás alatti karbantartási munkák elvégzésénél egy adott terület teljes koordinációját el tudja látni.

A pozíció betöltéséhez szükséges feltételek:

  • Középfokú műszaki /mechatronikus, géplakatos, gépszerelő-karbantartó/ végzettség (szakiskolai vagy szakmunkás bizonyítvány, vagy OKJ szakképesítés
  • Legalább két év releváns szakmai tapasztalat
  • Megmunkálási területeken lévő CNC, végátvételi, mosóberendezések működésének és mechanikus javításának ismerete
  • Alapszintű számítógépes felhasználói ismeretek
  • Targoncavezetői engedély, előny darukezelői engedély <5t

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés, választható béren kívüli juttatási rendszer
  • Teljesítményalapú prémium
  • Stabil, hosszú távú és megbízható munkahely

Jelentkezését várjuk:

magyar nyelvű fényképes önéletrajz elküldésével az alábbi elérhetőségekre:

Salamon-Koczor Katalin, HR Specialista – Toborzás

katalin.koczor@nemak.com

NEMAK Győr Kft., 9027 Győr – Ipari Park, Nyírfa sor

www.ontsdformaba.hu