VITAMIN SZAKTANÁCSADÓ

Munkaadó követéseAz Ön adataihoz hozzáférhetnek a munkaadók.Követett munkaadóMentésTovábbítás e-mailbenMegosztásÁlláshirdetés jelentése
VITAMIN SZAKTANÁCSADÓ állás Budapest, Közép-Magyarországi Régió Magyarország

MSTOZUTR-0922

VITAMIN SPECIALISTAKÉNT Te leszel ennek a márkának az egyik nagykövete!

Olyan értékesítő vagy, aki szeretne olyan termékeket képviselni, amelyekkel tényleg javíthatsz az emberek életminőségén?
Talán motiválnak egy piacvezető cég által kínált sikerélmények?
Szívesen segítesz másoknak?
Ha magadra ismertél, volna egy lehetőségünk számodra:

Ügyfelünk étrend-kiegészítőket forgalmazó, országos hálózattal rendelkező cég . Exclusive, plázákban lévő üzleteikbe keresünk új munkatársakat

pozícióba.

Ezek a feladatok várnak RÁD:
  • Beérkező érdeklődők igényeinek felmérése
  • A vásárló igényeihez igazodó termékek ajánlása, értékesítése
  • A termékekkel kapcsolatos professzionális tanácsadás
  • Vásárlók visszajelzésének dokumentálása

Elvárások:
  • Néhány év munkatapasztalat valamely hasonló területen
  • Becsületes, támogató hozzáállás
  • Jó megjelenés, az exclusive környezetnek megfelelően

Amit cserébe kínálunk:
  • Teljes egészében bejelentett, versenyképes fizetés
  • Bónusz
  • Bejárás támogatás
  • Betanítás
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Karrier lehetőség
  • Baráti hangulat, emberi bánásmód

Munkavégzés helye: BUDAPEST XV. és II. kerület

Munkaidő: Pláza nyitvatartás szerint

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésed kérjük, hogy fényképes magyar nyelvű önéletrajzoddal pályázz rá!

GYORS, EGYSZERŰ JELENTKEZÉS

BECK & PARTNERS International HR Consulting
H - 1119 Budapest, Petzvál József u. 44.
Tel.: +36-1/371-0972 | Fax: +36-1/371-0973
www.bap.hu