Önálló Ügynökség Vezető

Munkaadó követéseAz Ön adataihoz hozzáférhetnek a munkaadók.Követett munkaadóMentésTovábbítás e-mailbenMegosztásÁlláshirdetés jelentése
Önálló Ügynökség Vezető állás Sopron, Nyugat-Dunántúli Régió Magyarország

Generációkon átívelő egzisztencia megteremtése
Zöld lámpa az önálló kezdeményezéseknek
Valódi vállalkozói szabadság
Tőkeerős háttér

A hazai biztosítási szektor egyik vezető szereplőjeként vállalatunk, a

Generali Biztosító Zrt.

Önálló Ügynökség Vezetőt

keres.

Feladatok:

  • a saját projekted megtervezése
  • gazdálkodási és infrastrukturális háttér kialakítása
  • kommunikációs és fejlesztési terv elkészítése
  • az Önálló Ügynökség felépítése, irányítása
  • a tanácsadói csapat szakmai fejlesztése
  • az értékesítési tevékenység koordinálása
  • az üzleti tervek teljesítése
  • az értékesítési volumen növelése
  • önálló gazdálkodási célok megvalósítása
  • érdekeltségi rendszerek működtetése
  • források kezelése, hatékony allokációja

Miért épp a Generali:

  • a Generali Magyarország egyik vezető biztosítója
  • nemzetközi cégcsoportként az európai mellett jelen vagyunk az ázsiai és az amerikai piacokon is
  • széleskörű szolgáltatásaink változatos munkát és kihívásokat jelentenek munkatársainknak
  • az értékesítés fejlesztési területen kiemelt fókusszal innovatív megoldásokkal támogatjuk a kollégáinkat
  • éppen időben: új önálló ügynökségi modellünk segítségével keressük a jövő meghatározó értékesítési vezetőit

Sikerrel pályázhatsz:

  • ha van min. 2 év értékesítési / értékesítés szervezési területen szerzett tapasztalatod, gyakorlatod – elsősorban pénzügyi területen
  • ha a benned lévő vállalkozói szellem, gazdálkodási fegyelemmel párosul
  • képes vagy tervezni, szervezni, motiválni
  • meglévő kapcsolati hálód képes vagy továbbépíteni
  • rendelkezel felsőfokú végzettséggel, vagy MNB biztosításközvetítői hatósági vizsgával

Mit kínálunk:

  • modern, innovatív, stabil multinacionális szervezeti hátteret
  • innovatív, a teljesítményt kiemelten elismerő működési modellt
  • lehetőséget és forrást az önálló kezdeményezések megvalósítására
  • egy éves képzési és támogatási programot az új kollégák sikeres integrációjához
  • nyitott, bizalmi, támogató légkört, együttműködésen alapuló kultúrát
  • a valódi önálló működés lehetőségét gazdasági és technológiai támogatással
  • vállalkozói jogviszonyt

Munkavégzés helye: Sopron

Jelentkezés módja: Pályázatodat magyar nyelvű, fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel a   job67199@generali.terminal.lensa.hu e-mail címre várjuk

Jelentkezési határidő: 2017. október 22.

Önéletrajzának megküldésével Ön hozzájárulását adja ahhoz, hogy az önéletrajzában megadott adatokat a Generali Biztosító Zrt. (székhelye: 1066 Budapest, Teréz körút 42-44.) kezelje abból a célból, hogy az Ön végzettségének és érdeklődési körének leginkább megfelelő álláslehetőségről értesítse, Önnel időpontot egyeztessen, továbbá abból a célból is, hogy az állásajánlatra történő kiválasztást lebonyolítsa. Ezen hozzájárulását Ön bármikor, indokolás nélkül jogosult visszavonni, a fenti e-mail címre történő elektronikus levél megküldése útján. Hozzájárulásának a visszavonását követően Társaságunk a fenti célból Önt nem keresi meg a továbbiakban.
Az információs önrendelkezési jogról és az információszabadságról szóló 2011. évi CXII. törvényben (a továbbiakban: Infotv.) előírt kötelezettségünknek megfelelően tájékoztatjuk, hogy az adatkezelés jogalapja az Ön hozzájárulása, amely hozzájárulást Ön az önéletrajzának a fenti címre történő megküldésével adja meg. Az adatok kezelésére, feldolgozására Társaságunk, a Generali Biztosító Zrt. jogosult. Tájékoztatjuk, hogy a megküldött önéletrajzának adatait, annak teljes tartalmát bizalmasan kezeljük, harmadik személynek az Ön tudta és beleegyezése nélkül információt nem szolgáltatunk ki Önről, azokat kizárólag Társaságunk emberi erőforrás osztályának a munkatársai, valamint az esetleges álláslehetőséggel kapcsolatban érintett vezetői ismerhetik meg.
Ön bármikor tájékoztatást kérhet személyes adatainak a kezeléséről, továbbá kérheti személyes adatainak helyesbítését, zárolását, törlését. Mindezeken túlmenően, Ön tiltakozhat személyes adatainak a kezelése ellen, illetve jogainak a megsértése esetén Ön jogosult bírósághoz fordulni, illetve a Nemzeti Adatvédelmi és Információszabadság Hatóság felé bejelentéssel élni.
Tájékoztatjuk, hogy Társaságunk az Ön adatait az Infotv. 6.§ (5) bekezdése alapján, esetleges jogos érdekének az érvényesítése céljából, a magyar polgári jog szabályai szerinti általános elévülési időn belül (5 évig) kezeli. Az ötödik év elteltével az Ön adatait adatbázisunkból véglegesen és visszavonhatatlanul töröljük.