Beszerző

Beszerző állás Visonta, Észak-Magyarországi Régió Magyarország

A 100 százalékban magyar tulajdonú Visonta Projekt Kft. Magyarország első búzafeldolgozó gyárát létesíti a Heves megyei Visontán. A vállalat zöldmezős beruházásával hosszútávú munkalehetőséget biztosít munkatársainak az élelmiszer-, gyógyszer- és vegyipar részére előállítandó különböző típusú keményítő, alkohol és takarmány termékek világszínvonalú technológiával történő gyártásával.

Dinamikusan fejlődő szakértő csapatunkba keresünk

Beszerző

munkatársakat visontai munkavégzéssel.

Munkakörhöz tartozó feladatok:

  • Aktív részvétel a beszerzési stratégia kidolgozásában és megvalósításában
  • A jelenleg is zajló beruházáshoz szükséges termelőberendezések
    projektbeszerzéseinek megvalósítása
  • Később a vállalat működéséhez, valamint a gyártáshoz szükséges eszközök és
    berendezések beszerzése
  • Az új szállítók felkutatása, kiválasztása
  • Tenderek koordinálása, ár-, valamint egyéb szerződéses feltételek tárgyalásának
    vezetése (jellemzően angol nyelven)
  • Megrendelések, szerződések és egyéb beszerzési dokumentációk (főként
    szolgáltatási, szerviz és bérleti szerződések) ellenőrzése és jóváhagyása
  • Határidőkövetés, riportok és elemzések készítése a vezetőség számára

Munkakörhöz tartozó követelmények:

  • Felsőfokú (gazdasági vagy műszaki) végzettség
  • 2-3 év releváns munkatapasztalat, projektbeszerzésben szerzett gyakorlat előnyt jelent
  • Magabiztos, tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Önálló gondolkodásmód és rendszerszemlélet
  • Kiváló problémamegoldó és kommunikációs képesség

Amit a vállalat kínál:

  • Folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú továbbképzések, kompetenciaalapú
    tréningek), karrierlehetőség
  • Dinamikusan fejlődő, modern vállalati környezet világszínvonalú, Magyarországon
    egyedülálló technológiával
  • Versenyképes jövedelem (alapbér + teljesítményalapú mozgóbér)
  • Letelepedési támogatás és kiemelt bejárási hozzájárulás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését,kérjük önéletrajzát, a pozíció megnevezésével küldje el a hr@visontaprojekt.hu e-mail címre.

Visonta Projekt Kft.