Alállomási primer szerelő

Az E.ON Tiszántúli Áramhálózati Zrt. Alállomási Osztályának csapatába keresünk új munkatársat nyíregyházi területi munkavégzéssel az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Alállomási primer berendezések üzembe helyezést megelőző felülvizsgálata, üzemzavarainak elhárítása és kivizsgálása
  • Alállomási primer berendezések diagnosztikája, karbantartása, javítása, cseréje
  • Olajminták vétele
  • Alállomási szekunder rendszerek diagnosztikája, üzemzavarainak elhárítása
  • Üzem alatti mérések, ellenőrzések végzése
  • Vizsgálatok, beavatkozások dokumentálása, a vizsgálati eredmények értékelése
  • Munkacsoport vezetői, állomásfelelősi és/vagy szerelési felügyelői feladatok ellátása
  • Alállomási kapcsolások végzése és KIF FAM munkavégzés
  • Készenléti szolgálat ellátása
  • Szakismeretek, munkamódszerek folyamatos fejlesztése, elsajátítása, kreatív alkalmazása

Elvárások

  • Szakmunkás végzettség (erősáramú) és mestervizsga
  • Legalább 1 év szakmai tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Irányító és döntéshozó képesség
  • Problémamegoldó  és együttműködő készség

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

        Előnyt jelent:

  • Önálló állomáskezelői vagy villamosmű-kezelői tanfolyam
  • Szakszolgálati FAM (KIFSZ-2) tanfolyam
  • Alállomási helyismereti jogosultság (F4/C)
  • Windows és MS Office teljes körű használata és egyes SAP modulok használata

Információ

Referencia kód: 82992 Szerződés típusa: Állandó
Online jelentkezés

A pozíció betöltésére megváltozott munkaképességû pályázók jelentkezését is várjuk.

E.ON

Az E.ON egy magánkézben lévő nemzetközi energiaszolgáltató vállalat. A világ 13 országában 40,000 munkatársunk dolgozik nap mint nap a műszaki innováció fejlesztésén és az új energiavilág ügyfelek részére kínált felhasználóbarát megoldásain. Mi vagyunk az első nagy cég, aki kiemelt figyelmet szentel a jövő energiájának mindhárom üzleti területén: az energiahálózatok, a megújuló energia, és az ügyfeleinknek kínált megoldások területein.

E.ON Tiszántúli Áramhálózati Zrt.

Az E.ON Tiszántúli Áramhálózati Zrt. fő tevékenysége a villamos energia szolgáltatása. A Tiszántúli Áramszolgáltató Vállalatot 1951. július 1-jén hozták létre debreceni központtal, a cég 1992-ben alakult részvénytársasággá. Az E.ON Tiszántúli Áramhálózati Zrt. Magyarország területének egyötödén, 18 728 négyzetkilométeren, közel 400 településen szolgáltat villamos energiát. Ügyfeleinek száma több, mint 760 ezer. A társaság legfontosabb feladati közé tartozik az üzemirányítás, a hálózat fejlesztése, karbantartása, a regionális ügyfélkapcsolatok ápolása, valamint a mérési feladatok, leolvasások, ellenőrzések elvégzése.