Információbiztonsági szakrefer...

Az E.ON Hungária Zrt. budapesti vagy pécsi irodájába keresünk új munkatársat a vállalatcsoport információbiztonság menedzsment (Information Security Management) feladatainak irányítására, koordinálására az alábbi pozícióba:

Információbiztonsági szakreferens

Feladatok

  • Információbiztonsági irányítás rendszer (ISMS) fenntartása és fejlesztése
  • Kulcs üzleti folyamat-, információ-, alkalmazás- és erőforrás- leltár naprakészen tartása, kapcsolódó feladatok koordinálása
  • Biztonsági osztályozással és kockázatelemzéssel kapcsolatos feladatok koordinálása, információbiztonsági kockázatok azonosítása, értékelése, kezelése
  • Információbiztonsági politika kiadása és folyamatos karbantartása, betartásának, betartatásának folyamatos ellenőrzése
  • Proaktív és reaktív intézkedések kidolgozása és végrehajtása, ezáltal a kockázatok megfelelő szintre csökkentése
  • A vállalati információk kezelésére használt eljárások, alkalmazások, rendszerek, folyamatok vizsgálata, tesztelése és optimalizálása a kockázatok csökkentése érdekében
  • Információbiztonsági oktatási anyagok kidolgozása, éves oktatási program kidolgozása és megvalósítása, ad-hoc képzési igények kielégítése
  • Projektek, tenderek támogatása, tanácsadás, minőségellenőrzés információbiztonsági szempontból
  • Biztonsági kivételek kezelése, dokumentálása, különböző riportok, beszámolók készítése
  • Kapcsolattartás külső információbiztonsági szervezetekkel (iparági szervezetek, egyesületek, fórumok)

Elvárások

  • Egyetemi/főiskolai végzettség
  • Információbiztonság menedzsment ismeretek
  • IT-/Információbiztonsági szabványok, keretrendszerek ismerete (ISO 27001/Cobit/NIST/ibtv. stb.)
  • Legalább 4-5 év szakmai tapasztalat
  • Projektmenedzsment tapasztalatok
  • IT biztonsági megoldások, IT alkalmazások, rendszerek magas szintű ismerete
  • Aktív középfokú angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • CISM, CISA képesítés

Információ

Referencia kód: 80972 Szerződés típusa: Állandó Munkaidő: Teljes munkaidõs
Online jelentkezés

A pozíció betöltésére megváltozott munkaképességû pályázók jelentkezését is várjuk.

E.ON

Az E.ON egy magánkézben lévő nemzetközi energiaszolgáltató vállalat. A világ 13 országában 40,000 munkatársunk dolgozik nap mint nap a műszaki innováció fejlesztésén és az új energiavilág ügyfelek részére kínált felhasználóbarát megoldásain. Mi vagyunk az első nagy cég, aki kiemelt figyelmet szentel a jövő energiájának mindhárom üzleti területén: az energiahálózatok, a megújuló energia, és az ügyfeleinknek kínált megoldások területein.

E.ON Hungária Zrt.

Az E.ON Hungária Zrt. Magyarország egyik vezető energiaszolgáltatója, s évek óta a tíz legnagyobb árbevételű hazai cég egyikeként tartják számon. Az E.ON Hungária Zrt. áramszolgáltató társaságai a Dunántúlon és a Tiszántúlon szolgáltatnak villamos energiát, gázszolgáltatói a Dunántúlon működnek. Az E.ON Hungária Zrt. a továbbiakban társaságai tevékenységének további összehangolását, a minőségi szolgáltatás feltételeinek megteremtését tekinti fő feladatának.

Részleg

Az E.ON Hungária Csoport Biztonság- és krízismenedzsment osztálya felel a vállalatcsoport információ-, üzleti-, fizikai-biztonsági, valamint krízismenedzsment feladatainak tervezéséért, végrehajtásáért, koordinálásáért és ellenőrzéséért.