MŰSZAKI ÉRTÉKESÍTŐ - ÜZLETKÖTŐ

MŰSZAKI ÉRTÉKESÍTŐ - ÜZLETKÖTŐ állás Győr, Nyugat-Dunántúli Régió Magyarország

A Lambda Systeme Kft. sikeresen működő építőanyag nagykereskedelmi vállalat.

25 éve, több, mint 15 milliárd forint forgalommal,

immáron 16 telephellyel vagyunk jelen a magyar piacon.

Országos értékesítési hálózatunk fejlesztése érdekében

építőanyag értékesítői tapasztalattal

rendelkező Kollégát keresünk

munkakörbe.

A munkavégzés helye: Győr, Győr – Moson - Sopron megye

Feladatok:

  • építőanyag értékesítés és műszaki szaktanácsadás
  • meglévő partnerkör forgalmának megtartása, fejlesztése
  • intenzív új ügyfél szerzés
  • üzleti tárgyalások lebonyolítása
  • árajánlatok, szállítási szerződések, megrendelések készítése
  • az értékesítési volumen dinamikus növelése
  • heti, havi beszámolók elkészítése
  • együttműködés a háttér munkálatokat végző Kollégákkal

Elvárások a sikeres jelölttől:

  • építőipari műszaki végzettség ( építész – vagy építőmérnök )
  • építőanyagok átfogó ismerete
  • aktív, releváns piac és terület ismeret
  • kereskedelmi szemlélet
  • számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány

Személyes készségek:

  • jó kommunikációs készség
  • kezdeményező szemléletű ügyfélkezelés
  • erős kapcsolatteremtő készség
  • határozott, vevőorientált fellépés
  • dinamikus, kreatív személyiség
  • önálló, precíz munkavégzés képessége
  • egészséges ambíciók, csapatmunkára való készség
  • megbízhatóság
  • utazási hajlandóság

Amit kínálunk:

  • hosszú távú, stabil munkahely, biztonság
  • áttekinthető, versenyképes jövedelem csomag
  • intenzív betanulás
  • felelősségteljes szakmai munka
  • kulturált, lendületes munkakörnyezet
  • folyamatos szakmai fejlődés, továbbképzés
  • céges autó, mobil telefon

Előnyt jelent:

  • azonos területen szerzett több éves szakmai tapasztalat
  • német vagy angol nyelvtudás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát és bemutatkozó levelét az alábbi elérhetőségen:

369853@monsterjob.hu

Dankó Attila, kirendeltség vezető

További információk: www.lambda.hu