RAKTÁROS

Munkaadó követéseAz Ön adataihoz hozzáférhetnek a munkaadók.Követett munkaadóMentésTovábbítás e-mailbenMegosztásÁlláshirdetés jelentése
RAKTÁROS állás Bábolna, Közép-Dunántúli Régió Magyarország

Fedezd fel az OSI világát!

Az OSI Food Solutions Hungary Kft. Magyarország egyik legnagyobb feldolgozott hústermékeket gyártó üzeme, mely az OSI cégcsoport tagja. Az OSI Group LLC a világ 16 országban működő 60 üzemével több, mint 50 éve tölt be vezető szerepet a feldogozott hústermékek előállításában és értékesítésében.

Bábolnai termelőüzemünkbe keressük tapasztalt kollégánkat

RAKTÁROS

munkakörbe.

Feladatok:

  • Áru ki-be szállítása FIFO elv szerint
  • A targoncások munkájának irányítása
  • Anyagmozgató berendezések állapotának ellenőrzése
  • Raktári rend fenntartása és felügyelete
  • A munkakörhöz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
  • Az éves leltározásban részvétel

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Munkavégzéshez szükséges fizikai adottság
  • Energikus és precíz személyiség
  • Érvényes targoncavezetői engedély (vezetőüléses targonca)

Előny:

  • idegen nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Versenyképes bér és cafetéria
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Fiatalos, dinamikus környezet
  • Bejárási támogatás
  • Hosszú távú, stabil munkahely

Csatlakozzon hozzánk, és legyen részese egy fiatalos, dinamikus és sikeres csapatnak!

Fényképes önéletrajzot a 80236@monsterjob.hu email címre kérjük küldeni.

A World of Food Solutions