OPERÁTOROK/ MINŐSÉGELLNŐRÖK

Munkaadó követéseAz Ön adataihoz hozzáférhetnek a munkaadók.Követett munkaadóMentésTovábbítás e-mailbenMegosztásÁlláshirdetés jelentése
OPERÁTOROK/ MINŐSÉGELLNŐRÖK állás Országos
trigo

OPERÁTOROKAT/ MINŐSÉGELLNŐRÖKET

A TRIGO Csoport több, mint másfél évtizedes tapasztalattal nyújt professzionális megoldásokat világszerte a minőségügy, a méréstechnika és műszaki szolgáltatások területén.

FELADATOK

  • Válogatási, minőségellenőrzési javítási feladatok
  • Az elvégzett munka dokumentálása, adatrögzítése

ELVÁRÁSOK

  • Több műszakos munkarend
  • Pontosság, monotóniatűrés, precizitás
  • Eredmény-, minőség- és vevőorientáltság
  • Rugalmasság, mobilitás (B típusú jogosítvány és saját gépjármű előny)
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés, megbízhatóság

trigo

AMIT KÍNÁLUNK

  • Hosszú távú munkalehetőség a világ első számú minőségügyi szolgáltató csoportjánál
  • Versenyképes juttatási csomag:
    • bejelentett munkaviszony
    • próbaidő idő után cafeteria csomag 10 féle elemmel
    • mozgóbér
    • bejárás támogatás (15 FT/km) vagy céges busz használata
    • kedvezményes banki számlacsomag
    • vállalati mobil flotta csomag
    • kockázati élet,- és baleset biztosítás
    • all you can move sportpass
    • szükség szerint szállás megoldott

Várjuk pályakezdők, iskolai évhalasztók, kismamák jelentkezését is!
Munkába állás kezdete: azonnal
Munkavégzés helye: Országos

Önéletrajzod az alábbi címre várjuk:

minosegellenor@trigo-group.com