TITKÁRSÁGI ASSZISZTENS

Munkaadó követéseAz Ön adataihoz hozzáférhetnek a munkaadók.Követett munkaadóMentésTovábbítás e-mailbenMegosztásÁlláshirdetés jelentése
TITKÁRSÁGI ASSZISZTENS állás Budapest, Közép-Magyarországi Régió Magyarország

Angolul beszélő titkársági asszisztenst keresünk nemzetközi ügyvédi irodába

Magyarország egyik vezető ügyvédi irodája, a VJT & Partners titkársági asszisztenst keres lelkes és vidám csapatába. Olyanok jelentkezését várjuk, akik elkötelezetten és odaadóan tudnak együttműködni munkatársaikkal, és hosszú távon gondolkodnak.

Feladatok:

  • Magyar és angol nyelvű telefonok intézése
  • Magyar és külföldi ügyfelek fogadása
  • Ügyféltárgyaló rendben tartása
  • Jogászok munkájának támogatása
  • Adminisztratív feladatok végzése

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Kulturált megjelenés és magas szintű kommunikációs képesség
  • Magas szintű angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Microsoft Office (Word, Excel) magas szintű ismerete

Az ideális jelölt:

  • Együttműködő, segítőkész
  • Megbízható
  • Rugalmas
  • Az iroda értékei (inspiráló vezetés, tökéletességre törekvés, elkötelezettség, bátorság és harmónia) és azok erősítése iránt elkötelezett

Amit kínálunk:

  • Inspiráló környezet
  • Összetartó, lelkes közösség
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés cafeteriával

A munkakör betöltésének kezdete: azonnal

Munkavégzés helye: Budapest, XII. kerület

Munkaidő: teljes (napi 8 óra)

További információkért keresse fel honlapunkat: www.vjt-partners.com

Jelentkezés: e-malben, angol és magyar nyelvű önéletrajzokkal és rövid bemutatkozó levéllel Kenyeres Ágnesnél, a kenyeresa@vjt-partners.com e-mail címen.