Tehergépkocsi-szerelő munkatár...

Munkaadó követéseAz Ön adataihoz hozzáférhetnek a munkaadók.Követett munkaadóMentésTovábbítás e-mailbenMegosztásÁlláshirdetés jelentése
Tehergépkocsi-szerelő munkatárs Gyálra állás Gyál, Közép-Magyarországi Régió Magyarország
fcc

Cégünk, az FCC Magyarország Kft. teljes körű hulladékgazdálkodási szolgáltatást nyújt partnerei számára – megtalálva az optimális megoldást ügyfeleink egyedi igényeihez, ugyanakkor valamennyi jogszabályi előírást maradéktalanul betartva. Csapatunk bővítéséhez keresünk:

tehergépkocsi-szerelő munkatársat Gyálra

Te vagy a megfelelő jelöltünk, ha:

  • autószerelő képzettséged van
  • érvényes „C” kategóriás vezetői engedéllyel rendelkezel
  • tehergépjárművek karbantartásában és szerelésében van tapasztalatod
  • jártas vagy hidraulikus felépítmények javításában
  • feladataidat talpraesetten és önállóan tudod elvégezni
  • hegesztő szakvizsga előny

A leendő munkatársunk feladatai:

  • tehergépjárművek javítása, karbantartása
  • tehergépjárművek hatósági vizsgára való felkészítése
  • járművek felépítményeinek javítása, karbantartása
  • hulladéktároló konténerek és edényzetek javítása, karbantartása

Amit kínálunk:

  • szabálykövető munkakörnyezetet
  • bejelentett és törvényes munkaviszonyt
  • munkába járáshoz 15 Ft/km költségtérítést
  • továbbképzési lehetőséget
  • hosszú távú munkahelyet

Munkavégzés helye:

Gyál külterülete

Hiszünk a hosszú távú kapcsolatokban, melyek együttműködésre és megbízhatóságra épülnek.
Hiszünk a szakértelem fontosságában és az ezáltal biztosított minőség erejében.
Hiszünk abban, hogy munkánkkal hozzájárulunk környezetünk védelméhez.

Ha Te is hiszel ezekben, elektronikusan küldd önéletrajzod – a fizetési igény megjelölésével –az alábbi email címre vagy a Jelentkezés gombra kattintva.

cv@fcc-group.hu

Jelentkezésed postai úton is megküldheted:

FCC Magyarország Kft. Toborzás 2360 Gyál, Kőrösi út 53.

Bővebb információk a www.fcc-group.hu oldalon.