PÁLYÁZATI IRODAVEZETŐ (AG)

PÁLYÁZATI IRODAVEZETŐ (AG) állás Budapest, Közép-Magyarországi Régió Magyarország
techPeople
Megbízónk, Magyarország agrár- és élelmiszermarketingre szakosodott szervezete számára keresünk

PÁLYÁZATI IRODAVEZETŐ

kollégát

Feladatok:
  • Pályázati Iroda szakmai és operatív vezetése
  • hazai és uniós pályázati felhívások figyelemmel kisérése
  • pályázati dokumentáció összeállítása, projekt mérföldköveinek meghatározása, megvalósulásának ellenőrzése, szakmai és pénzügyi folyamatainak, elszámolásának irányítása
  • pályázati kiírások előkészítése
  • beérkezett pályázatok alaki, szakmai és pénzügyi tartalmának véleményezése, bírálati előkészítése
  • támogatási szerződések előkészítése
  • projektek megvalósulásának nyomon követése, szakmai ellenőrzése, dokumentálása
  • támogatások szakmai és pénzügyi elszámoltatása, kiértékelése
  • kimutatások, monitoring jelentések készítése
  • beosztott munkatársak szakmai támogatása, ellenőrzése, értékelése
Elvárások:
  • felsőfokú gazdasági és/vagy jogi végzettség
  • pályázatírásban, pályáztatásban, projektmenedzsmentben szerzett minimum 5 éves szakmai tapasztalat, minimum 2 éves vezetői tapasztalat
  • MS Office programok magabiztos alkalmazása
  • alapos, precíz munkavégzés
Előny:
  • közszférában szerzett tapasztalat
  • angol nyelv tárgyalási szintű ismerete
Munkaidő:
  • teljes munkaidő
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el nekünk fényképes, szakmai önéletrajzát bruttó bérigényének megjelölésével!
JW!ID:[1709130080009001]

Megpályázom

techPeople