MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ MÉRNÖK/TECH...

Munkaadó követéseAz Ön adataihoz hozzáférhetnek a munkaadók.Követett munkaadóMentésTovábbítás e-mailbenMegosztásÁlláshirdetés jelentése
MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ MÉRNÖK/TECHNIKUS állás Herceghalom, Közép-Magyarországi Régió Magyarország

MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ MÉRNÖK/TECHNIKUS

MSTMSZAK-0921

Dinamikusan fejlődő, stabil vállalti háttérrel rendelkező kivitelező cég, vasútépítési területre keres új kollégát az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Tenderanyagok összeállítása, feldolgozása, megküldése alvállalkozók részére
  • Alvállalkozói versenyeztetéshez szükséges tender dokumentáció összeállítása
  • Mennyiségi számítások
  • Költségvetések, költségbecslések készítése
  • Árajánlatok begyűjtése, kiértékelése és továbbítása a vezetők felé
  • Alvállalkozói szerződések mellékleteinek összeállítása
  • Építkezések helyszínén általános műszaki adminisztráció elvégzése
  • Építkezések ellenőrzése, haladás dokumentálása
  • Egyéb adminisztratív feladatok elvégzése
  • Dokumentáció kezelés, levelezés

Elvárások:

  • Felsőfokú és/vagy technikus végzettség, preferáltan műszaki területen
  • 2-3 év munkatapasztalat vasúti távközlés és/vagy biztosítóberendezés területen
  • Felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek (Excel, Word, MS project, PowerPoint)
  • Magas szintű műszaki felkészültség (műszaki dokumentációk, tervek gyors értelmezése)
  • Precíz, önálló munkavégzés, elemző gondolkodásmód
  • Együttműködő hozzáállás, jó kommunikáció, gyors gondolkodás

Előnyök:

  • Autocad tapasztalat
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Angol nyelv középfokú ismerete

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes jövedelem, stabil vállalati háttér, kiváló munkahelyi infrastruktúra, szakmai kihívások és hosszú távú munkalehetőség várja az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Pest megye

Egyéb információk:

  • Amennyiben alkalmasnak tartja magát az állás betöltésére, úgy küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a benne megjelölt bruttó BÉRIGÉNNYEL és motivációs levelét a jelentkezem gombra kattintva!
  • Munkavégzés helye: Herceghalom

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Pozíció területei:

  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Villamosmérnök
  • ÉPÍTŐIPAR / INGATLAN: Épületgépész
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Műszaki támogatás

GYORS, EGYSZERŰ JELENTKEZÉS

BECK & PARTNERS International HR Consulting
H - 1119 Budapest, Petzvál József u. 44.
Tel.: +36-1/371-0972 | Fax: +36-1/371-0973
www.bap.hu