ALKALMAZÁSTECHNIKAI MÉRNÖK

Munkaadó követéseAz Ön adataihoz hozzáférhetnek a munkaadók.Követett munkaadóMentésTovábbítás e-mailbenMegosztásÁlláshirdetés jelentése
ALKALMAZÁSTECHNIKAI MÉRNÖK állás Tatabánya, Közép-Dunántúli Régió Magyarország

MSTOALKA-0912

Partnerünk elismerten a világ egyik vezető, csúcsminőségű szivattyútervezője és gyártója. 1990 óta foglalkozik zagyszivattyúkkal, ezen belül forgalmazással, gyártással és javítással egyaránt. A világ 70 országában van jelen a különféle iparágak szolgálatában legyen az akár bányászat, vegyi és ipari felhasználás.
Magyarországi leányvállalatuk stabil és összetartó csapatába keresünk új munkatársat

pozícióba.

Feladatok:
  • Az értékesítő mérnökök munkájának napi szintű támogatása
  • Megrendelések rögzítése a vállalatirányítási rendszerben
  • Ajánlatok készítése és továbbítása az ügyfeleknek
  • Folyamatos kapcsolattartás a partnerekkel, európai termékfelelősökkel
  • Műszaki tanácsadás, információnyújtás a partnerek részére a termékportfólióval kapcsolatban
  • A cél: folyamatosan segíteni és felgyorsítani a kereskedelmi folyamatokat a közép-európai régióban
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség (preferáltan gépészmérnök, bányamérnök vagy egyéb műszaki terület)
  • Legalább 3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
Előnyt jelent:
  • Szerb nyelvtudás
Amit a cég kínál:
  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil vállalati háttér, hosszútávú munkalehetőség
  • Betanulási lehetőség, külföldi tréningek
Munkavégzés helye:
  • Tatabánya
Kérjük, hogy fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével szíveskedjen elküldeni!

GYORS, EGYSZERŰ JELENTKEZÉS

BECK & PARTNERS International HR Consulting
H - 1119 Budapest, Petzvál József u. 44.
Tel.: +36-1/371-0972 | Fax: +36-1/371-0973
www.bap.hu