Gyakornok - Minőségbiztosítás,...

Gyakornok - Minőségbiztosítás, elektrolabor (elektromos alkatrészek vizsgálata) (GYPM12039) állás Győr, Nyugat-Dunántúli Régió Magyarország

Karrier az Audinál

Gyakornok - Minőségbiztosítás, elektrolabor (elektromos alkatrészek vizsgálata)

Pályázat

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

Az Audi Hungaria minőségbiztosításának elektrolaborja a beszállított elektromos alkatrészek vizsgálatával foglalkozik - bármely motortípussal kapcsolatban. Ha értesz az elektronikához, szívesen méred és szereled ezeket az alkatrészeket, akkor itt a helyed!

Feladatok

  • Mikrokontrollerek programozása
  • Automatizált szenzor teszter fejlesztése
  • Részvétel elektromos alkatrészek mérésében, analízisében
  • Vizsgálatok kiértékelése
  • Mérési éa analízisdokumentációk kezelése
  • Műszaki rajzok ellenőrzése / felülvizsgálata

Elvárások

  • Folyamatban lévő főiskolai (BSc) vagy egyetemi (MSc) tanulmányok villamosmérnök vagy mechatronikai mérnök szakon, aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Legalább 4 lezárt szemeszter
  • Minimum 6 hónap szakmai gyakorlati idő eltöltése
  • Legalább heti 4 munkanap vállalása
  • Legalább alapfokú németnyelv-tudás
  • Felhasználó szintű MS Office ismeretek
  • Arduino mikrokontroller-programozás ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk

Egy jól kiválasztott gyakornoki hely akár az egész karrieredet megalapozhatja. Szakmai fejlődés, képzések, nyelvtanulás, izgalmas feladatok – ezek várnak Rád, ha az Audi Hungaria gyakornoki programját választod! Emellett teljesítményhez igazodó bérezést, diplomamunka-írási lehetőséget biztosítunk, továbbá támogatjuk a kollégiumi elhelyezést is. Az Audi Adventure gyakornoki program célja, hogy tanulmányaid alatt valódi szakmai tapasztalatra tehess szert, és felkészült munkavállalóként léphess ki majd a munkaerőpiacra. A program sikerét bizonyítja, hogy gyakornokaink közül évente körülbelül százan munkatársi lehetőséget kapnak vállalatunknál.
Pályázat