RAKTÁROS

Munkaadó követéseAz Ön adataihoz hozzáférhetnek a munkaadók.Követett munkaadóMentésTovábbítás e-mailbenMegosztásÁlláshirdetés jelentése
RAKTÁROS állás Zala Megye, Nyugat-Dunántúli Régió Magyarország

RAKTÁROS

MSTRAKTA-0713

Ügyfelünk svéd cégcsoport magyarországi képviselete. A cég 2001-es alapítása óta az ország egyik LEGMODERNEBB NYOMDÁJÁVÁ fejlődött.

A cég csapatába RAKTÁROS pozícióba keresünk új munkatársat.

Feladatok:

  • Alapanyagok / áruk bevételezése és kiadása,
  • Gépjárművek rakodása,
  • Áru előkészítés,
  • Bejövő nyomtatványok kezelése,
  • Leltározásban való részvétel,
  • Göngyölegkezelés,
  • Termelési részleggel való kapcsolattartás

Elvárások:

  • Könnyűgépkezelői jogosítvány (elektromos vezetőüléses, vezetőállásos és gyalogkíséretű targonca),
  • 1-2 éves raktárosként szerzett tapasztalat,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • Megbízhatóság, önállóság, pontosság.

Juttatások, ajánlat:

  • Kedvező mértékű béren kívüli juttatások,
  • Munkába járás támogatása (céges buszjárat) várja az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Zala megye

Egyéb információk:

  • Több műszakos munkarend,
  • Határozatlan idejű munkaviszony,
  • Heti 40 órás, teljes munkaidő,
  • Munkavégzés helye: Zalalövő.
  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, fényképes önéletrajzzal jelentkezzen!

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Szakmunkás / Egyéb szakiskola
  • Szakközépiskola
  • Gimnázium

Pozíció területei:

  • FIZIKAI MUNKA / SZAKMUNKA: Anyagmozgatás/Rakodás/Targonca
  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Raktározás/Készletezés

GYORS, EGYSZERŰ JELENTKEZÉS

BECK & PARTNERS International HR Consulting
H - 1119 Budapest, Petzvál József u. 44.
Tel.: +36-1/371-0972 | Fax: +36-1/371-0973
www.bap.hu