PROJEKTMÉRNÖK / ELŐKÉSZÍTŐ MÉR...

Munkaadó követéseAz Ön adataihoz hozzáférhetnek a munkaadók.Követett munkaadóMentésTovábbítás e-mailbenMegosztásÁlláshirdetés jelentése
PROJEKTMÉRNÖK / ELŐKÉSZÍTŐ MÉRNÖK állás Budapest, Közép-Magyarországi Régió Magyarország

PROJEKTMÉRNÖK / ELŐKÉSZÍTŐ MÉRNÖK

MSTPROJE-0001

Gondolt már arra, hogy az egyik legkedveltebb mérnöki tevékenységet végezze egy PIACVEZETŐ energetikai cégnél?
Szeretné, ha az Ön szakmai hozzáértésén múlna, hogy a munka határidőre elkészüljön?
Ezt nem minden cégnél tudják megvalósítani a szakemberek, a technológiai tudás hiánya miatt.
Mi történik, ha mérnökként szakmailag továbbra sem tud fejlődni és az évek csak telnek?

Pályázza meg ezt a pozíciót, ha ezen változtatni szeretne, mert most ebben a pozícióban lehetősége van rá!

Ügyfelünk külföldi tulajdonban lévő, energetikai kiemelten nagy projektekkel dolgozó fővállalkozó cég. Az erőművek, az ipari energetikai létesítmények, a tervezés és az ipari karbantartás szakterületeken számos nemzetközi és hazai referenciával rendelkeznek.

Bővülő mérnöki csapatukba keresünk PROJEKTMÉRNÖKI pozícióba mérnök kollégát.

Feladatok:

  • Árajánlatok adása vevők részére;
  • Árajánlatok kérése beszállítóktól és ezek kiértékelése (anyagszükséglet meghatározása, beszerzési tárgyalások bonyolítása);
  • Szerződéskötési feladatok;
  • Szerződésben vállalt kötelezettségek maradéktalan teljesülésének biztosítása és nyomon követése;
  • Folyamatos kapcsolattartás a szerződéses viszonyban lévő vevőkkel és beszállítókkal a saját részterületen;
  • Dokumentációk aktualizálása;
  • Beszállítók, alvállalkozók feladatának, előrehaladási ütemének ellenőrzése és betartatása a saját részterületen;
  • Minőségi teljesítés megkövetelése a beszállítóktól;
  • Megfelelő kapcsolattartás és információ – szolgáltatás a munkája során érintett társosztályokkal.

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi gépészmérnök / energetikai mérnök / vegyipari gépészmérnök végzettség;
  • Legalább 2 – 3 éves szakmai tapasztalat előkészítő mérnökként vagy projektmérnökként energetikai területen;
  • MS Office ismeretek.

Előnyök:

  • Tervezői tapasztalat;
  • Közép szintű angol vagy német nyelvtudás.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, magyar nyelvű anyaggal pályázzon!

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Pozíció területei:

  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Projektmérnök/NPI Mérnök
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Gépészmérnök
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Vegyészmérnök
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Energetikus
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Gépészmérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Energetikus mérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Vegyészmérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Projektmérnök/NPI Mérnök

Pozíciószint:

  • Specialista

GYORS, EGYSZERŰ JELENTKEZÉS

BECK & PARTNERS International HR Consulting
H - 1119 Budapest, Petzvál József u. 44.
Tel.: +36-1/371-0972 | Fax: +36-1/371-0973
www.bap.hu