Projekt Asszisztens (Budapest)

Projekt Asszisztens (Budapest) állás Budapest, Közép-Magyarországi Régió Magyarország
itsh

Állásazonosító:
72560_HU_2
Vállalat:
IT Services Hungary
Helyszín:
Magyarország
Karrierszint:
Diplomás
Szerződés típusa:
Teljes munkaidő - Határozott idejű
Jelentkezési határidő:
2017-08-23
Szükséges nyelvismeret:
angol, német

Feladat

Német-magyar vegyes projektirodába keresünk Projekt Asszisztens kollégát.

Feladatok:

  • Projekt kontrolling feladatok ellátása
  • Megrendelések menedzselése
  • Óraelszámolások ellenőrzése
  • Alvállalkozói elszámolások lebonyolítása
  • Riportok készítése a projektvezetők számára
  • A projektekkel kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása

Profil

  • Felsőfokú végzettség
  • Tárgyalóképes német és társalgási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Ms Office eszközök ismerete
  • Rugalmasság
  • Csapatjátékos személyiség

Előny:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • MS Excel makrók ismerete
  • SAP felhasználói ismeretek

Pályázz most

Magunkról

Az IT Services Hungary Magyarország legnagyobb informatikai szolgáltatója, a T-Systems International leányvállalata. A T-Systems nemzetközi termelési láncának fontos elemeként az IT Services Hungary Magyarország legdinamikusabban fejlődő informatikai szolgáltató központja, mely 2008-ban elnyerte az “Év befektetője” díjat. Az informatikai és telekommunikációs tanácsadási szolgáltatások széles köréből a vállalat az informatikai megoldások menedzsmentjére és kiszervezésére, valamint fejlesztésre és rendszerintegrációra összpontosít. A vállalat folyamatosan fejleszti budapesti és debreceni telephelyét, valamint várja tapasztalt informatikusok jelentkezését.