Szoftverfejlesztő – beágyazott...

Szoftverfejlesztő – beágyazott rendszerek állás Budapest, Közép-Magyarországi Régió Magyarország

Szoftverfejlesztő – beágyazott rendszerek

Főbb feladatok:

  • Biztonságkritikus funkciók tervezése és implementálása
  • Szoftver architektúra tervezés
  • Kapcsolódó dokumentációk karbantartása, készítése
  • A folyamatok fejlesztése
  • Tesztkörnyezet tervezése, implementálása
  • Szoftvertesztek tervezése és implementálása, végrehajtása

Munkakör betöltésének feltételei :

  • Villamosmérnöki, informatikai vagy programozói végzettség
  • 2-3 éves szoftver fejlesztési tapasztalat előny)
  • Tapasztalat beágyazott szoftverek tervezése és/vagy tesztelése terén
  • C programozási nyelv ismerete
  • Angol és/vagy német nyelvtudás
  • Kommunikációs készség, csapatmunka, utazási kedv

Munkakör betöltése során előnyt jelent:

  • Valósidejű operációs rendszerek és kommunikációs protokollok
  • Profinet, CAN, TCP/IP stb.) ismerete
  • Grafikus design eszközök ismerete
  • Tesztelési módszerek ismerete
  • Tesztautomatizálási területen szerzett tapasztalat
JW!ID:[1603240090021001]
Knorr-Bremse Vasúti Jármű Rendszerek Hungária Kft.
Személyzeti Osztály
1238 Budapest, Helsinki út 105.

Tel: +36 1 28-94-100
Fax: +36 1 28-94-192
Ha a hirdetés
felkeltette az érdéklődését
jelentkezzen fényképes önéletrajzzal az alábbi e-mail címen: karrier.vasut@knorr-bremse.com

További hirdetéseink: http://jobs.knorr-bremse.hu