Payroll Specialist/Bérügyintéz...

Munkaadó követéseAz Ön adataihoz hozzáférhetnek a munkaadók.Követett munkaadóMentésTovábbítás e-mailbenMegosztásÁlláshirdetés jelentése
Payroll Specialist/Bérügyintéző állás Budapest, Közép-Magyarországi Régió Magyarország
Roche

Cégünk, a Roche Szolgáltató (Európa) Kft., több mint 10 éve működik Magyarországon szolgáltató központként (SSC) segítséget és támogatást nyújtva az európai és regionális Roche leányvállaltok számára, többek között a HR, a pénzügy, a beszerzés és az IT területén, ezáltal kiváló karrier lehetőséget biztosítunk friss diplomások, valamint tapasztalt szakemberek számára. Jelenleg Budapesten, a VI. kerületi irodánkba keressük új munkatársunkat:

Payroll Specialist/Bérügyintéző

munkakörbe.

Milyen feladataid lesznek, ha Te leszel az új munkatársunk?

  • Bérszámfejtési feladatok teljeskörű adminisztrációja, bérkalkuláció, havi/negyedéves/éves riportok készítése a hatóságok felé (NAV, OEP)
  • Szülési szabadsághoz kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása, kapcsolattartás a szülési szabadságon lévő kollégákkal
  • Kapcsolattartás a cég alkalmazottaival bérszámfejtéshez kapcsolódó kérdések esetén, és az alkalmazottak személyes adatainak adminisztrációja
  • Bérszámfejtéshez kapcsolódó adatok, változások rögzítése (bérváltozások, jutalmak...stb.), fizetés kiegészítések és túlórák adminisztrációja; hiányzások és távollétek figyelemmel követése
  • Társadalombiztosítás kalkulációja beérkezett dokumentumok alapján, a dolgozói anyagok naprakészen tartása
  • Bérpapírok ellenőrzése a hóvégi kifizetéseket megelőzően, minden szükséges adat begyűjtése az újonnan belépő alkalmazottaktól, szülési szabadságon lévő kollégáktól, belső mozgásokról és bérváltozásokról
  • Kötelező orvosi vizsgálatok megszervervezése, kapcsolattartás a Medicover munkatársaival és a Medicoverhez kapcsolódó szerződések adminisztrálása.

Milyen tudással, tapasztalattal szükséges rendelkezned?

  • Középfokú szakmai vagy felsőfokú végzettség
  • Középszintű angol nyelvtudás (folyékony kommunikáció)
  • Magyar bérszámfejtési folyamatok ismerete
  • Pontos, megbízható munkavégzés, a kitűzött határidők betartásával
  • Nyitott, kommunikatív személyiség, emberközpontúság

Ami előnyt jelent az állás betöltéséhez:

  • NexonBér és NexonTime programok használatában szerzett tapasztalat
  • HR adminisztrációs területen szerzett tapasztalat

Mit tudunk mi nyújtani Neked?

  • versenyképes juttatási csomag
  • ingyenes nyelvi képzések
  • céges mobiltelefon lebeszélhető kerettel
  • kellemes, interkulturális munkahelyi környezet
  • stabil háttér
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • ideális körülmények a felelősségteljes, önálló munkavégzéshez

Amennyiben úgy érzed, hogy szívesen végeznéd a következő feladatokat és megvan benned a szükséges tudás és tapasztalat, akkor ne habozz küldd el önéletrajzodat a 10@jpt.hu e-mail címre.

Ugyanakkor, ha úgy gondolod szimpatikus a lehetőség, de még nem érzel elég bátorságot, hogy elküld az anyagodat, szívesen adunk bővebb tájékoztatást a +36.1.451.7083-as telefonszámon.