Üzleti folyamat támogató terül...

Az E.ON Észak-dunántúli Áramhálózati Zrt. Műszaki tervezés és támogatás Osztályának csapatába keresünk kiváló rendszerszemlélettel rendelkező és vállalatirányítási rendszerek kezelésében jártas új munkatársat győri, budapesti, pécsi vagy debreceni munkavégzéssel, az alábbi pozícióba:

Üzleti folyamat támogató területi referens

Feladatok

  • FSMS (ill. azt követő rendszer), valamint SAP PM:

           - felügyelete, rendszergazdai feladatok ellátása

           - objektumainak létrehozása karbantartása

           - rendszer hibáinak és fejlesztéseinek kezelése

           -  support tevékenységek ellátása

  • A rendszert érintő projektekben való részvétel
  • Kapcsolattartás a vállalatcsoport más szervezeti egységeivel és rendszergazdákkal

Elvárások

  • Felsőfokú gazdaságinformatikus vagy gazdasági/műszaki végzettség
  • Hasonló területen szerzett 1-3 éves tapasztalat
  • Rendszerszemlélet, tárgyalási- és konfliktuskezelési képesség
  • Windows és MS Office alkalmazások teljes körű használata, Excel magas szintű ismerete
  • A feladatok egy része telephelyhez kötött, de a pozíció jellege igényel esetenkénti utazást is

       Előnyt jelent:

  • FSMS, SAP PM modul és egyéb műszaki rendszerek ismerete
  • Projektvezetési tapasztalat és/vagy jelentős számú projektben részvétel
  • Középfokú angol nyelvtudás

Információ

Referencia kód: 82664 Szerződés típusa: Állandó Munkaidő: Teljes munkaidõs
Online jelentkezés

A pozíció betöltésére megváltozott munkaképességû pályázók jelentkezését is várjuk.

E.ON

Az E.ON egy magánkézben lévő nemzetközi energiaszolgáltató vállalat. A világ 13 országában 40,000 munkatársunk dolgozik nap mint nap a műszaki innováció fejlesztésén és az új energiavilág ügyfelek részére kínált felhasználóbarát megoldásain. Mi vagyunk az első nagy cég, aki kiemelt figyelmet szentel a jövő energiájának mindhárom üzleti területén: az energiahálózatok, a megújuló energia, és az ügyfeleinknek kínált megoldások területein.

E.ON Észak-dunántúli Áramhálózati Zrt.

Az E.ON Észak-dunántúli Áramhálózati Zrt. fő tevékenysége a villamos energia szolgáltatása. Az 1951-ben győri székhellyel alapított Észak-dunántúli Áramszolgáltató Vállalat Nyugat-Magyarország területének jelentős részét látja el villamos energiával. A társaság legfontosabb feladati közé tartozik az üzemirányítás, a hálózat fejlesztése, karbantartása, a regionális ügyfélkapcsolatok ápolása, valamint a mérési feladatok, leolvasások, ellenőrzések elvégezése.