Üzemeltetési területi referens...

E.ON

Az E.ON Dél-dunántúli Áramhálózati Zrt. pécsi irodájába keresünk motivált munkatársat az alábbi pozícióba

Üzemeltetési területi referens - Pécs

Feladatok

  • Hálózat üzemeltetési tevékenység általános felügyelete az üzemben
  • Üzemeltetői tevékenységek szakmai támogatása, együttműködés a területgazdákkal
  • Hálózatok normál üzemvitelének biztosítása, hálózati karbantartási és üzemviteli feladatok üzem szintű tervezése, egyeztetése, végrehajtatása
  • Hálózat üzemeltetési költségeinek elemzése, nyomon követése, hálózattal kapcsolatos adatkezelés, adatszolgáltatás végzése, üzemzavari statisztikák, védelmi működések elemzése
  • Közös oszlopsoros hálózatok létesítésének koordinálása, felügyelete
  • Közreműködés hálózati jellegű fogyasztói panaszok kivizsgálásában, káresetek ügyintézésében, közigazgatási bejáráson üzemeltetői képviselet, régiós felújítási tervek összeállításában, kiviteli tervzsűrin.
  • Érvényes műszaki-technológiai előírások betartatása, közreműködés új technológiák bevezetésében.
  • Új fogyasztók (rendszerhasználók) hálózati csatlakozási feltételeinek zsűrizése
  • Költséghelyi tervezés és nyomon követése, munkaóra felosztás elkészítése és munkavédelmi ellenőrzések.

Elvárások

  • Egyetemi/főiskolai végzettség erősáramú villamosmérnök (üzemmérnök)
  • Legalább 3 év szakmai tapasztalat
  • WINDOWS és MS Office teljes körű használata
  • SAP munkakörhöz kapcsolódó moduljainak felhasználó szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Információ

Referencia kód: 68522 Szerződés típusa: Állandó
Online jelentkezés

A pozíció betöltésére megváltozott munkaképességû pályázók jelentkezését is várjuk.

E.ON

Az E.ON egy magánkézben lévő nemzetközi energiaszolgáltató vállalat. A világ 13 országában 40,000 munkatársunk dolgozik nap mint nap a műszaki innováció fejlesztésén és az új energiavilág ügyfelek részére kínált felhasználóbarát megoldásain. Mi vagyunk az első nagy cég, aki kiemelt figyelmet szentel a jövő energiájának mindhárom üzleti területén: az energiahálózatok, a megújuló energia, és az ügyfeleinknek kínált megoldások területein.

E.ON Dél-dunántúli Áramhálózati Zrt.

Az E.ON Dél-dunántúli Áramhálózati Zrt. fő tevékenysége a villamos energia szolgáltatása. A társaság jogelődjét, a Dél-dunántúli Áramszolgáltató Vállalatot 1951 augusztus elsején hozták létre pécsi központtal, a vállalat 1991-ben alakult részvénytársasággá. A társaság a déli országhatártól egészen Balatonig, a Dunától a nyugati határig többszázezer otthonban biztosít villamos energiát.