ÜGYFÉLREFERENS

Munkaadó követéseAz Ön adataihoz hozzáférhetnek a munkaadók.Követett munkaadóMentésTovábbítás e-mailbenMegosztásÁlláshirdetés jelentése
ÜGYFÉLREFERENS állás Budapest, Közép-Magyarországi Régió Magyarország

MSTOUGYF-0217

Pénzügyi területen IT üzemeltetést végző cég ügyfélszolgálati csoportja

pozícióba munkatársat keres, bankinformatikai területen.

Feladatok:
  • hitelintézetek bankinformatikai számlavezető rendszerének támogatása felhasználói szinten
  • ügyfélkezelés
  • kapcsolódó nyilvántartások kezelése
Elvárások a leendő ügyfélreferens kollégákkal szemben:
  • legalább középfokú szakirányú banki ügyintézői, vagy hasonló területen szerezett, minimum 2 éves tapasztalat
  • számítástechnikai ismeretek (Word, Excel)
  • önálló munkavégzés, pontosság
  • kiváló kommunikációs készség
  • fejlett problémafelismerő- és megoldó képesség
  • csapatjátékos attitűd
  • rendszerszemléletű és ügyfélorientált gondolkodásmód
  • pontosság, megbízhatóság
  • terhelhetőség, nagy munkabírás
  • stressztűrés
Előny:
  • takarékszövetkezetnél szerzett átfogó Kisbanki Boss rendszerismeret

Munkavégzés helye: Budapest

GYORS, EGYSZERŰ JELENTKEZÉS

BECK & PARTNERS International HR Consulting
H - 1119 Budapest, Petzvál József u. 44.
Tel.: +36-1/371-0972 | Fax: +36-1/371-0973
www.bap.hu