Értékpapír elemzési osztályvez...

Munkaadó követéseAz Ön adataihoz hozzáférhetnek a munkaadók.Követett munkaadóMentésTovábbítás e-mailbenMegosztásÁlláshirdetés jelentése
Értékpapír elemzési osztályvezető állás Budapest, Közép-Magyarországi Régió Magyarország
monster

Értékpapír elemzési osztályvezető

Vállalatunk egy nagy múlttal és komoly piaci részesedéssel rendelkező, nemzetközi piacokon tevékenykedő pénzügyi szolgáltató, amelynek elemzői csapata vezetésére keresünk tapasztalattal rendelkező befektetés elemzési vezető munkatársat.

Feladatok:

  • Elemzői csapat munkájának irányítása
  • Stratégiai/taktikai ajánlások megfogalmazása és az elemző munkatársak írásaiknak áttekintése
  • A tőkepiaci eseményeket tartalmazó riportok összeállítása
  • Befektetési termékek fejlesztésének vezetése
  • Rendszeres és ad hoc piaci összefoglalók elkészítésének irányítása
  • Együttműködés a médiával (TV, Rádió, Újságok, Online, stb.)
  • Együttműködés a vállalat társosztályainak vezetői, beszámolás a vezérigazgató felé

Elvárások:

  • Tőkepiaci, befektetés-elemzői területen szerzett több éves elemzői vagy vezető elemzői tapasztalat
  • Vezetői kompetenciák megléte (támogató, motiváló, együttműködést elősegítő, módszeres, stb.)
  • Magas szintű szakmai angol nyelvtudás
  • Gyors és megfelelő fogalmazási készség

Jövedelem:

  • Tapasztalattól függően, egyedi megállapodás szerinti alapfizetés + bónusz + cafeteria + cégautó

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben pozíciónk felkeltette az érdeklődését, kérem, küldje el a szakmai önéletrajzát a 5@allasajanlat.co.hu e-mail címünkre.

Tájékoztatjuk, hogy pályázati anyagát nem továbbítjuk automatikusan a hirdető felé, továbbítás előtt tájékoztatjuk Önt a hirdetőről. Amennyiben további információt szeretne kapni a hirdetőről, lépjen kapcsolatba velünk: (361) 451-7095.
monster