Érettkorú kollégát keresünk pé...

nogea

Érettkorú kollégát keresünk pénzügyi tanácsadónak

Tisztelt Álláskereső!

Régi sikeres csapat olyan érett korú munkatársakat keres létszámbővítés alkalmával akik még szívesen tanulnak és szakmájukban nem kapnak már lehetőséget.

Amit kínálunk:

Ingyenes átképzés pénzügyi, szolgáltatói területre.
Főállásban vagy részmunkaidőben is el lehet helyezkedni.
Egy éves támogatás kereseten felül.
Belvárosi igényes irodahasználat.
Meglévő ügyfélkör, folyamatos címanyag.

Feladatok:

Címanyagok feldolgozás, kapcsolatépítés, futó akciók hirdetése, tárgyalási időpontok leszervezés, lefolytatása, szerződések kötése, kapcsolattartás, szerződés kezelés

Amit elvárunk:

jó kommunikációs készség, ápolt megjelenés, gyakorlott számítógép kezelés, önképzési hajlam

minimum érettségi

Egyéb közlendő:

karrier lehetőség, pozíciók közötti átjárhatóság

Előny: értékesítési tapasztalat, pénzügyi (banki, biztosítási) előélet, szakirányú végzettség

Jelentkezés: lovasne.emilia@nogea.eu
családbarát