Üzletvezető

Munkaadó követéseAz Ön adataihoz hozzáférhetnek a munkaadók.Követett munkaadóMentésTovábbítás e-mailbenMegosztásÁlláshirdetés jelentése
Üzletvezető állás Budapest, Közép-Magyarországi Régió Magyarország
monster

A világ egyik vezető prémium ruhamárkája keresi a budapesti Allee bevásárlóközpontban található üzletének új vezetőjét!

Üzletvezető

Főbb feladataid lesznek:

  • a bolti értékesítések maximalizálása, melyhez hatékonyan irányítod a csapatot a vállalat programjainak, irányelveinek betartásával,
  • felkutatni és alkalmazásba venni valamint folyamatosan fejleszteni egy olyan erős csapatot, amely igyekszik túlteljesíteni az étékesítési célokat és elhivatott a márka iránt,
  • hatékony kommunikációs csatornát kiépíteni a központi irodával, hogy az üzleti igények és trendek szerint tudj cselekedni a célok eléréséhez,
  • kulcsfontosságú kapcsolatok kiépítése és fenntartása az üzleti partnerekkel, vevőkkel

Téged keresünk, ha

  • van legalább 3 év kereskedelmi tapasztalatod, és legalább egy éve vezetőként dolgoztál – óriási előny, ha mindezt ruhaiparban töltötted,
  • képes vagy összefogni és motiválni a csapatodat,
  • proaktívan keresed az utat az eredményességhez és folyamatosan figyeled az üzleti trendeket,
  • magas szinten és bátran kommunikálsz – nemcsak magyar, hanem angol nyelven is
  • erős ügyfélkezelési tapasztalatod van,
  • pozitív és ambíciós személyiség vagy, aki nem fél döntéseket hozni,
  • inspiráló példaképként szolgálsz a bolti személyzetnek, aki megtestesíti és támogatja a márkát és annak értékeit.

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés és bónusz rendszer
  • céges telefon,
  • cafetéria rendszer,
  • utazási költségtérítés,
  • munkaruha és 40% dolgozói kedvezmény

Jelentkezésed a megpályázom gombra kattintva várjuk.

monster