Ügyvezetői asszisztens

Ügyvezetői asszisztens állás Budapest, Közép-Magyarországi Régió Magyarország

Ügyvezetőink mellé keresünk asszisztenst

Feladatai:

Az ügyvezető tehermentesítése. Felelősségteljes és bizalmas jellegű ügyviteli feladatok ellátása, döntéselőkészítés. Irodavezetői operatív és adminisztratív teendők ellátása. Nyilvántartások kezelése, adatok összegyűjtése. Utazások, rendezvények, tárgyalások szervezése, naptárak kezelése. Bérlők ügyeinek intézése.

Követelmények:

  • Kiváló kommunikációs és szervezőkészség.
  • Magabiztos Microsoft Office ismeret. Minimum középfokú végzettség.
  • Képes legyen csapatban dolgozni. Angol nyelvtudás elvárás.

Egyéb információ:

Olyan embert keresünk, aki hosszútávon, min 3-5 év, szeretne cégünknél elhelyezkedni.

Jó csapat és kulturált munkakörnyezet, tanulási és fejlődési lehetőségek.

Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület, Reitter F. u. 166.

Munkaidő: 8:00-17:00 ebéd és képzési idővel, csütörtökön este is.