Ügyfélszolgálati ügyintéző

Munkaadó követéseAz Ön adataihoz hozzáférhetnek a munkaadók.Követett munkaadóMentésTovábbítás e-mailbenMegosztásÁlláshirdetés jelentése
Ügyfélszolgálati ügyintéző állás Szolnok, Észak-Alföldi Régió Magyarország
Stabil háttérrel rendelkező multinacionális energiaszolgáltató partnervállalatunk csapatába keresünk

munkatársat.
Munkavégzés helye:
  • Magyarország, Jász-Nagykun-Szolnok, Szolnok

Tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
Végzettség: Középiskola
Feladatok:
  • Ügyfélszolgálati tevékenység ellátása állandó ügyfélszolgálati irodában (személyesen, telefonon, írásban érkező megkeresések fogadása)
  • Ügyfélszolgálati tevékenység ellátása változó telephelyen lévő ügyfélszolgálati irodában (személyesen, írásban érkező megkeresések fogadása)
  • információ szolgáltatás műszaki, készülék adatokról
  • szerződés- és reklamáció kezelés
  • üzemmenet bejelentés

Előnyök:
  • SAP ismeret
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • ügyfél centrikus gondolkodás
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • kitűnő stressz tűrő képesség
  • terhelhetőség
  • „B” kategóriás vezetői engedély

Amit kínálunk:
  • Hosszú távú munkalehetőség

job8439.mnr@prohumanallas.hu

Magyarország legnagyobb HR szolgáltatója
KÖZPONTI IRODA: 1146 Budapest, Hungária krt. 140-144. • T: +36 1 432 1280 • F: +36 1 432 1281
www.prohuman.hu