ÜGYFÉLKAPCSOLATI MUNKATÁRS FRA...

ÜGYFÉLKAPCSOLATI MUNKATÁRS FRANCIA NYELVTUDÁSSAL állás Budapest, Közép-Magyarországi Régió Magyarország
karrier

ÜGYFÉLKAPCSOLATI MUNKATÁRS FRANCIA NYELVTUDÁSSAL

Ügyfélkapcsolati munkatárs pozícióba keresünk multinacionális ügyfelünk részére folyékony angol és francia nyelvtudással, valamint némi ügyfélkezelési munkatapasztalattal rendelkező kollégát.

Feladatok:

  • Kapcsolattartás ügyfelekkel e-mailen és telefonon angol, illetve francia nyelven
  • Ügyfelek folyamatos támogatása és segítése a megrendelés felvételétől egészen a kézbesítésig
  • A megrendelésekkel kapcsolatos folyamatos egyeztetés ügyfelekkel, illetve a cég társosztályaival
  • Sales/Business csapat támogatása bármilyen ad hoc felmerülő esetben
  • Riportok készítése a megrendelések nyomon követhetőségé érdekében

Elvárások:

  • Folyékony angol és francia nyelvtudás szóban és írásban
  • Korábbi tapasztalat ügyfélkezelésben multinacionális cégnél
  • Minimum középfokú végzettség
  • Megbízhatóság, erős problémamegoldó képesség
  • Precíz, pontos munkavégzés, önállóság, terhelhetőség
  • Jó kommunikációs és konfliktuskezelési készség, képesség
  • Ügyfélközpontú, proaktív gondolkodás
  • MS Office rendszerek magas szintű ismerete

Amit ügyfelünk kínál:

  • Közvetlen, fiatalos környezet
  • Home office lehetőség
  • Céges szinten támogatott nyelvtanulási lehetőség
  • Nagyfokú rugalmasság, és segítség az személyes karrier építésében, illetve előrehaladásban
  • Folyamatos soft skill-, és szakmai tréningek