Értékesítési ügyintéző

Munkaadó követéseAz Ön adataihoz hozzáférhetnek a munkaadók.Követett munkaadóMentésTovábbítás e-mailbenMegosztásÁlláshirdetés jelentése
Értékesítési ügyintéző állás Pest Megye, Közép-Magyarországi Régió Magyarország
Világszinten piacvezető szállítmányozó partnerünk részére keresünk

munkatársat.
Munkavégzés helye:
  • Magyarország, Pest

Tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
Végzettség: OKJ képesítés
Feladatok:
  • Bejövő ajánlatkérések kezelése és ügyféladatok kontrollálása
  • Egyedi statisztikák és értékelések készítése
  • Cégcsoporton belüli illetve külső ügyfelek kéréseinek megválaszolása
  • CRM rendszer naprakészen tartása, a bevezetett adatok valóságtartalmának ellenőrzése
  • Árkalkulációs rendszerek alkalmazása
  • Értékesítési akciók szervezésében való aktív részvétel
  • PR tevékenységek támogatása
  • Szoros együttműködés a területi értékesítővel, munkájának elősegítése és támogatása

Előnyök:
  • CRM rendszer ismerete
  • Logisztikai vagy értékesítési területen szerzett középfokú végzettség

Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Értékesítési területen szerzett tapasztalat
  • Középfokú aktív angol vagy német nyelvismeret szóban és írásban

Amit kínálunk:
  • Stabil, multinacionális vállalati háttér
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés, magas béren kívüli juttatások
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Előrelépési lehetőség

job8529.mnr@prohumanallas.hu

Magyarország legnagyobb HR szolgáltatója
KÖZPONTI IRODA: 1146 Budapest, Hungária krt. 140-144. • T: +36 1 432 1280 • F: +36 1 432 1281
www.prohuman.hu