ÉRTÉKESÍTŐ - SLEPPTÚRÁS TERÜLE...

ÉRTÉKESÍTŐ - SLEPPTÚRÁS TERÜLETI KÉPVISELŐ (Referenciaszám: PJ6303) állás Magyarország
pannonjob

Partnerünk egy minőségi édesipari termékeket forgalmazó magyar cég, Észak-Kelet Magyarország területére, Dél-Nyugat Magyarország területére valamint Budapestre és agglomerációjára keres

ÉRTÉKESÍTŐ - SLEPPTÚRÁS TERÜLETI KÉPVISELŐ

munkatársakat.

AZ ALÁBBI FELADATOK VÁRNAK ÖNRE A CÉG TAGJAKÉNT:

  • meglévő partnerkör látogatása, a kapcsolat ápolása,
  • kapcsolattartás kis boltokkal,
  • új partnerek felkutatása,
  • napi szinten minimum 20-25 bolt látogatása,
  • a termékek szavatossági idejének figyelemmel kísérése,
  • raktárkészlet értékesítése,
  • értékesítési jelentés készítése.

AZ IDEÁLIS JELÖLT:

  • minimum középfokú végzettséggel rendelkezik,
  • szerzett már tapasztalatot Értékesítési/területi képviselőként,
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretei vannak,
  • jó helyismerettel rendelkezik,
  • kommunikációs készsége kiváló,
  • célorientált attitűd jellemzi,
  • magatartása ügyfélközpontú.

ELŐNYT JELENT:

  • Helyi kereskedők, boltok ismerete,
  • Slepptúrás értékesítésében szerzett tapasztalat,
  • Vállalkozói szemlélet.

Amit megbízónk kínál:

  • Versenyképes fix jövedelmet vihet haza és teljesítményarányos jutalékot kap az eredményes munkavégzésért
  • Céges autó és telefon jár a munkavégzéshez
  • Dinamikusan fejlődő cég tagja lehet

MIT KELL TENNIE, HOGY MEGPÁLYÁZZA AZ ÁLLÁST?

Kérjük, magyar nyelvű szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám és bérigény megjelölésével küldje el Zupkó Judit részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a judit.zupko@pannonjob.hu címre.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06