ÉRTÉKESÍTŐ (ACÉL ÉPÍTŐANYAG TE...

Munkaadó követéseAz Ön adataihoz hozzáférhetnek a munkaadók.Követett munkaadóMentésTovábbítás e-mailbenMegosztásÁlláshirdetés jelentése
ÉRTÉKESÍTŐ (ACÉL ÉPÍTŐANYAG TERÜLET) állás Budapest, Közép-Magyarországi Régió Magyarország

ÉRTÉKESÍTŐ (ACÉL ÉPÍTŐANYAG TERÜLET)

MSTOERTK-0327

Ügyfelünk közel 10 éves múlttal rendelkező, acélanyagok értékesítésével foglalkozó vállalat. Prémium minőségű termékek forgalmazásával foglalkoznak, ezért szigorúan nagy figyelmet fordítanak arra, hogy beszállítóik között minél nagyobb számban legyenek megtalálhatóak a nagy múltú, kiváló minőségű terméket előállító, minőségirányítási rendszerrel rendelkező gyártók. Termékeik között megtalálható: hidegen hajlított idomacél, cső, betonacél, melegen hengerelt idomacél, euro gerenda - tartó, húzott idomacél és lemez termékek is.
Számukra keresünk most
ÉRTÉKESÍTŐ (ACÉL ÉPÍTŐANYAG TERÜLET)
munkatársat.

Feladatok:
  • Rendszeres kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel telefonon
  • Termék értékesítés
  • Árajánlatok készítése
  • Ügyfelek igényeinek felmérése, kiszolgálása
Elvárás:
  • Legalább 3 év tapasztalat értékesítőként, amiből legalább 1 év acélanyag területen szerzett értékesítési tapasztalat
  • Középfokú végzettség
  • Acélanyagok ismerete
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Kitartó célratörő munkabírás
  • B kategóriás jogosítvány
Előny:
  • Felsőfokú műszaki végzettség
Amit kínálnak:
  • Stabil vállalati háttér
  • Kiemelt juttatási csomag és előrelépési lehetőség
  • Egyéb béren kívüli juttatások
Munkavégzés helye:
  • Budapest- Dél- pesti régió, a cég központjában
  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésedet, magyar nyelvű anyaggal pályázzon!

GYORS, EGYSZERŰ JELENTKEZÉS

BECK & PARTNERS International HR Consulting
H - 1119 Budapest, Petzvál József u. 44.
Tel.: +36-1/371-0972 | Fax: +36-1/371-0973
www.bap.hu