ÉRTÉKESÍTŐ (ÉPÍTŐIPARI TERÜLET...

Munkaadó követéseAz Ön adataihoz hozzáférhetnek a munkaadók.Követett munkaadóMentésTovábbítás e-mailbenMegosztásÁlláshirdetés jelentése
ÉRTÉKESÍTŐ (ÉPÍTŐIPARI TERÜLET) állás Budapest És Országos

ÉRTÉKESÍTŐ (ÉPÍTŐIPARI TERÜLET)

MSTOERTR-0327

Megbízónk egy piacvezető, alumínium nyílászárókat, üvegfalakat és árnyékolókat tervező, gyártó és kivitelező vállalat.  Az egyetlen olyan hazai alumínium nyílászáró tervező, gyártó és kivitelező cég, amelynek saját kutatás-fejlesztési küldetése, állandó fejlesztő csapata és programja van. Innovatív, kifejezetten az ügyféligényt szem előtt tartó, kiváló mérnöki szakembergárda biztosítja a prémium minőséget, ahol nemcsak az építésztervezői szakmai, hanem a megrendelői álmokat is meg lehet valósítani.
Újabb munkatársakkal szeretnének bővülni, ezért keresünk számukra bővítés céljából
kollégát.

Feladatok:
  • Tervezőirodák és viszonteladók látogatása, termék/ szolgáltatás értékesítése országosan
  • Új piaci lehetőségek, új partnerek felkutatása
  • Árajánlatok készítése, műszaki támogatás, felhasználói tanácsadás
  • Folyamatos kommunikáció az anyavállalattal
  • Részvétel marketing jellegű promóciók kidolgozásában
  • Beérkező igények kezelése
  • Szakmai idegen nyelvű ügyfélkezelés
  • Értékesítéssel kapcsolatos sales adminisztrációs feladatok elvégzése, esetleges reklamációk kezelése
Elvárások:
  • Főiskolai/ egyetemi építészmérnök VAGY építőmérnök végzettség
  • Legalább 3 év tapasztalat építőanyag értékesítés területén
  • Angol nyelv szakmai szintű ismerete szóban és írásban egyaránt- Ügyfelekkel való kapcsolattartás miatt
  • B kategóriás jogosítvány
  • Jó kommunikációs képesség fontos, hogy könnyedén kapcsolatot tudj teremteni a partnerekkel
Amit kínálnak:
  • Szakmai képzési program- nagy hangsúlyt fektetnek a hagyományos képzésekre, szemináriumokra, oktatásokra, kiállításokra (munkaidő alatt, hiszen ez a munka része)
  • Karrier lehetőség, előrelépés, illetve horizontális mozgás biztosítása cégen belül- A későbbiekben lehetősége nyílhat további önálló feladatkörök elnyerésére vagy átnyergelhet akár a termelési oldalra is, ha véletlenül és reménytelenül beleszeret a kivitelezés világába
  • Innovatív, piacvezető, trendteremtő cég
  • Minden igényt kielégítő technikai és szakmai háttér
  • Kiváló szakmai csapat- közvetlen kollégák: akik egyedülálló dolgokra törekszenek, olyasmikre, amiket még senki más nem valósíttott meg
  • Alapbérezés mellett 13. havi bérezés és bónusz lehetőség
  • Céges autó biztosítása
Munkavégzés helye:
  • Budapest és országos- Budapesten található a központi iroda
  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, magyar nyelvű anyaggal pályázzon!

GYORS, EGYSZERŰ JELENTKEZÉS

BECK & PARTNERS International HR Consulting
H - 1119 Budapest, Petzvál József u. 44.
Tel.: +36-1/371-0972 | Fax: +36-1/371-0973
www.bap.hu