ÉRTÉKESÍTÉSI VEZETŐ

Munkaadó követéseAz Ön adataihoz hozzáférhetnek a munkaadók.Követett munkaadóMentésTovábbítás e-mailbenMegosztásÁlláshirdetés jelentése
ÉRTÉKESÍTÉSI VEZETŐ állás Budapest, Közép-Magyarországi Régió Magyarország

MSTOIRER-0326

2017-es év Magyarország legsikeresebb Franchise partneri címét elnyerő cég keres új munkatársat

pozícióba.
Több pénzre, sikerre, biztonságra és mégis önállóságra vágyik egy professzionálisan működtetett értékesítői csapaton keresztül?

Ha Ön olyan munkát szeretne, ahol a fejlődési és fejlesztési lehetőségek gyakorlatilag korlátlanok,
az eredményességet egy nagy tapasztalatokkal és eredményekkel rendelkező felsővezetői csapat biztosítja, hozzáadva egy országos hálózat erejét, tapasztalatát, szakmai, jogi és üzleti hátterét,ahol a kereseti lehetőségének nincs felső határa, akkor ez a munka Önnek való.

Ha Ön ambiciózus, vannak céljai és álmai, szeret és tud kitartóan dolgozni, jól kezeli a problémákat, kreatív és pozitív kisugárzású, könnyen megtalálja a közös hangot az emberekkel, jól tárgyal, akkor alkalmas lehet a pozícióra.

A leendő munkatárs feladatai lesznek:
  • 10-15 fős értékesítő csapat működtetése
  • Új értékesítők betoborzása
  • Első körös interjúk megtartása
  • Mentorálás
  • Értékesítők fejlesztése, szakmai támogatása, motiválás az egyéni célok megvalósítása érdekében
  • megbízónk 15 év alatt összegyűjtött tapasztalatának segítségével

Egyéb információk, elvárások:
  • Javadalmazás: fix+jutalékos rendszerben
  • Speciális értékesítési területről van szó, értékesítési tapasztalat hiányában szükséges lehet 1-6 hónapot eltölteni az értékesítési folyamatok megismerésével
  • Változásokhoz való gyors alkalmazkodás
  • Vezetői attitűd
  • Excel, Word, Internet felhasználói szintű ismerete
  • Legalább középfokú végzettség, felsőfokú végzettség előnyt jelent
  • Értékesítés-orientált vezetési és döntéshozatali képesség

Munkavégzés helye:
  • Budapest

Jelentkezéséhez kérjük csatolja önéletrajzát!

GYORS, EGYSZERŰ JELENTKEZÉS

BECK & PARTNERS International HR Consulting
H - 1119 Budapest, Petzvál József u. 44.
Tel.: +36-1/371-0972 | Fax: +36-1/371-0973
www.bap.hu